LOADING

До уваги споживачів природного газу!

До уваги споживачів природного газу!

 З 01.03.2021 року постачання природного газу побутовим споживачам ТОВ «Кременчукгаз-постачання» на території ліцензованої діяльності ПрАТ «Гадячгаз»  (Гадяцька міська ТГ, Краснолуцька ТГ, Великобудищанська ТГ, Сергіївська ТГ, Петрівсько-Роменська ТГ, Лютенська ТГ) забезпечує «постачальник останньої надії» ТОВ «ГК «Нафтогаз України».

Дана ситуація виникла, через впровадження Кабінетом Міністрів України постанови № 25 від 18.01.2021 року, що зобов’язує постачальників природного газу встановити граничну ціну на газ для побутових споживачів (населення) в розмірі 6,99 грн./куб.м. на період лютий-березень 2021 року. Єдиним трейдером, що може надати достатній ресурс за прийнятними цінами для постачання природного газу побутовим споживачам є ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг», але умови договору з даним оптовим постачальником відрізняються від реальних можливостей нашого підприємства, через низький рівень розрахунків побутових споживачів.

Протягом усього періоду своєї діяльності з 01.07.2015 року, навіть в умовах введеного з січня 2021 року повномасштабного локдауну на території України, ТОВ «Кременчукгаз-постачання» безперебійно забезпечувало своїх споживачів необхідними обсягами природного газу. Але накопичена заборгованості споживачів перед Товариством, має негативний вплив на фінансову спроможність підприємства, що в свою чергу, впливає на здійснення розрахунків з оптовим постачальником.

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» як підприємство, що виконує всі домовленості з оптовим постачальником і надає послуги населенню, не має можливостей закуповувати необхідний обсяг газу для забезпечення своїх споживачів в достатній мірі. Тому Товариством було прийняте рішення не здійснювати постачання природного газу на вищезазначеній території, щоб не збільшувати розміри фінансових втрат підприємства.

Звертаємо увагу, що до 30.04.2021 року усі споживачі (населення) мають визначитися із своїм новим постачальником та підписати з ним заяву приєднання до умов договору постачання. Разом з тим зазначаємо, що відповідно до п. 25 розділу III Правил постачання природного газу, затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сфері енергетики і комунальних послуг № 2496 від 30.09.2015 (надалі – Правила), побутовий споживач має право на вільний вибір постачальника та безоплатну зміну постачальника. Постачальник обирається споживачем самостійно, на власний розсуд, незалежно від місця знаходження даного постачальника на території України.

Перехід до «постачальника останньої надії», або іншого постачальника не призведе до припинення/обмеження послуги розподілу природного газу.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: (067)5056312.

 

 

З повагою,

ТОВ «Кременчукгаз-постачання».

 

 

Latest News

Останні новини компанії