LOADING

За підсумками перевірки НКРЕКП, ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» буде оскаржувати рішення Комісії.

ТОВ «Кременчукгаз Постачання» офіційно заявляє про наміри оскаржити в судовому порядку рішення НКРЕКП від 10 березня 2021 року щодо накладення штрафних санкцій на компанію.

Вважаємо рішення Нацкомісії упередженим, оскільки під час розгляду справи державний регулятор прийняв до уваги лише принципову позицію «Нафтогазу», з ініціативи якого й відбулася позапланова перевірка ТОВ «Кременчукгаз — постачання». Ні факти, ні аргументи нашого підприємства не було враховано.

Відповідально заявляємо, що дії «Нафтогазу» від початку введення змін у функціонуванні ринку природного газу для побутових споживачів із серпня 2020 року носять антиконкурентний характер. Керівництво «Нафтогазу» проводить агресивну політику, своїми маніпулятивними діями захоплюючи ринок постачання газу в Україні, вводячи в оману та паніку побутових споживачів природного газу.

Прикладом такого непомітного для  населення рейдерства стали вже кілька газопостачальних компаній в різних регіонах України, які роками обслуговували сотні тисяч споживачів.

 

12 березня 2021 р.

м.Кременчук

Latest News

Останні новини компанії