LOADING

Програма «Газовий запас» для побутових споживачів, дозволяє придбати природний газ, на опалювальний сезон, за літньою ціною

У вересні 2019 року побутові споживачі природного газу мають можливість закупити ресурс газу на опалювальний сезон (з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року) за ціною, що зафіксована НАК «Нафтогаз України» на рівні – 4 996,28 грн., крім того ПДВ 20% – 999,25 грн., всього з ПДВ — 5 995,53 грн. за 1000 куб.м.  Вказана ціна, не включає витрати на транспортування і розподіл природного газу (з урахуванням всіх витрат остаточна ціна складатиме, на ліцензованій території ПрАТ «Кременчукгаз» — 6448,40грн. за тис.м.3, на ліцензованій території ПрАТ «Гадячгаз» — 6834,08грн. за тис.м.3). В місяці, наступному за місяцем споживання природного газу, Споживач отримує рахунок на оплату, який включає витрати на транспортування і розподіл природного газу. Максимальний обсяг закупівлі газу, по програмі «Газовий запас», на одне домогосподарство не може перевищувати 25 тис куб.м.

 

Програма розповсюджується на побутових споживачів, за винятком:

—          споживачів, що мають заборгованість за спожитий природний газ перед Постачальником;

—          споживачі, об’єкти яких не обладнані індивідуальним лічильником (за нормою споживання та загально будинковими лічильниками);

—          пільговиків та субсидіантів, згідно пункту 16 розділу ІІІ Правил постачання природного газу, оскільки надаються виключно в межах виконання Постачальником спеціальних обов’язків. Програма «Газовий запас» не входить до переліку спеціальних обов’язків постачальника (ПСО).

Для отримання додаткової інформації чи оформлення закупівлі природного газу за програмою «Газовий запас», споживачу необхідно звернутися в абонентський відділ ТОВ «Кременчукгаз-постачання» по територіальності.

При собі мати: оригінал та копії паспорту та ІПН коду, актуальні показники лічильника газу.

Додаткова угода до Типового договору постачання природного газу буде укладена лише з власником домоволодіння або уповноваженої особи відповідно до чинного законодавства України (нотаріальна довіреність) при проведені ним 100% попередньої оплати до 25 вересня 2019 року. Крім того, ціни на газ в рамках ПСО можуть коливатись. Підписанням Додаткової угоди Сторони приймають цей ризик і не можуть мати один до одного будь-яких претензій у разі зміни ціни на газ на ринку природного газу протягом дії цієї Додаткової угоди.

У разі, якщо станом на 1 квітня 2020 року куплений резерв газу буде витрачено, споживач зможе отримати газ на загальних умовах по ціні ПСО, що діятиме на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, зможуть скористатись залишком коштів.

           

            Звертатися, щодо закупівлі «Газового запасу» можна за телефонами: м.Кременчук, м. Горішні Плавні, Кременчуцький та Семенівський райони (0536) 70-12-12, м.Гадяч, Гадяцький район (067) 505-63-12.

Latest News

Останні новини компанії