LOADING

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

ТОВ “КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ” 
звертає увагу побутових споживачів природного газу!

01.05.2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р№1022”.
Зокрема, викладено в новій редакції Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848.
Внесеними змінами передбачено:

За результатами опалювального сезону (2017/2018р.) буде проведено монетизацію залишків невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу.
Споживачам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня особисто подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність. За рішенням комісій, утворених виконкомами міських рад та райдержадміністраціями, строк може бути продовжений до 01 листопада.
Мешканцям м. Кременчук, Гадяч, Горішні Плавні протягом двох місяців від початку опалювального сезону 2018/2019р. (з 15 жовтня 2018 р. до 14 грудня 2018 р. включно) кошти перераховуватимуться виключно на особовий рахунок одержувача в банківській установі.
Мешканцям сіл та селищ – через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці, шляхом звернення до постачальника газу, через особистий кабінет споживача на сайті .
— Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг:
При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг на день звернення за призначенням житлової субсидії та наявність у домогосподарства, що одержувало субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги .
За наявності такої заборгованості субсидію на наступний період 2018-2019 рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу протягом двох місяців. У такому випадку субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону, в іншому — з місяця, в якому споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію.

Адміністрація ТОВ “Кременчукгаз-постачання”

Latest News

Останні новини компанії