LOADING

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ…

ДО УВАГИ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ,
ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЛАТУ ПОСЛУГ З ГАЗОПОСТАЧАННЯ
ЧЕРЕЗ ВІДДІЛЕННЯ «УКРПОШТИ»

Нагадуємо, що оплата населенням за спожитий природний газ через відділення Укрпошти здійснюється виключно на наступні реквізити:
м. Кременчук, м. Горішні Плавні, Кременчуцький та Семенівський райони:
р/р 26039000003246 в АТ «Укрексімбанк» філія в м. Полтаві, відділення в м. Кременчуці, МФО 322313, код ЄДРПОУ отримувача 20071686

м. Гадяч та Гадяцький район:
р/р 26038000003247 в АТ «Укрексімбанк» філія в м. Полтаві, відділення в м. Кременчуці, МФО 322313, код ЄДРПОУ отримувача 20071686

Оплата за природний газ, внесена побутовими споживачами на інші реквізити внаслідок помилок в квитанціях, буде враховуватися в абонентських рахунках споживачів після отримання реєстрів Укрпошти та перевірки платежу (до 2 календарних місяців з моменту оплати).

Шановні споживачі!
Просимо відповідально та уважно ставитися до заповнення розрахункових документів, здійснювати оплату тільки на зазначені вище відповідні платіжні реквізити.
В платіжних квитанціях крім суми оплати також необхідно розбірливо зазначати:
— Номер абонентського рахунку;
— Прізвище та ініціали споживача, з яким укладено договір газопостачання;
— Адресу;
— Розрахунковий місяць
— Поточні та попередні показники лічильника

В разі отримання рахунку на оплату послуг з газопостачання із сплаченою раніше через відділення УДППЗ «Укрпошта» заборгованістю, просимо перевірити реквізити платіжної квитанції та звернутися до абонентської групи ТОВ «Кременчукгаз-постачання» (за місцем платежу)

Latest News

Останні новини компанії