LOADING

Роз’яснення споживачам

У зв’язку із отриманням споживачами природного газу платіжних квитанцій із бланками заяв-приєднань від ТОВ ГК «Нафтогаз України», ТОВ «Кременчукгаз-постачання», як підприємство, що на даний час є Вашим постачальником природного газу, роз’яснює наступне:

За три календарних дні жовтня місяця поточного року, із технічних причин, постачання газу споживачам здійснювалося ТОВ ГК «Нафтогаз України». Отримана Вами платіжна квитанція призначена для оплати обсягу спожитого газу саме за 3 дні.

Оплати постачання природного газу здійснюється, як завжди на рахунок ТОВ «Кременчукгаз-постачання».

Надіслана ТОВ ГК «Нафтогаз України» Заява-приєднання не створює для споживача обов’язок здійснювати зміну постачальника, і не зобов’язує Вас підписувати та надсилати таку заяву. Крім того, ТОВ ГК «Нафтогаз України» не має центрів обслуговування споживачів на території м. Кременчук, м. Горішні Плавні, м. Гадяч, Кременчуцького та Семенівського районів, куди Ви безпосередньо могли б звернутися.

Тому  кожен споживач, що отримав вказані вище документи, може не турбуватися щодо оплати за природний газ, компанія вирішить всі питання. За довідками звертайтесь до нас.

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» наголошує, що він і надалі залишається Вашим постачальником природного газу та продовжує виконувати свої обов’язки відповідно до положень чинних державних нормативних документів, а саме: Правил постачання природного газу, діючого Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам, та інших.

 

З повагою, Ваш постачальник.

 

Для звернень:

м. Кременчук — (0536) 70-12-12, 067-505-63-18

м. Гадяч — 067-505-63-12

Latest News

Останні новини компанії