LOADING

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення..

01.05.2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, зокрема,до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами).
Внесеними змінами, зокрема, передбачено:
— Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення:
За результатами опалювального сезону (2016/2017р.) буде проведено монетизацію залишків невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії.
Споживачам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде з 1 липня до 1 вересня особисто подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.
Кошти перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача в банківській установі або будуть виплачуватися через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта». На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.
— Стосовно призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг:
При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.
За наявності такої заборгованості субсидію на наступний період 2017-2018рр. призначатимуть за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу протягом двох місяців. У такому випадку субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому — з місяця, в якому споживач документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію.
Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення допомоги.

Latest News

Останні новини компанії